آموزش زبان بدن

آموزش زبان بدن

در این مطلب آموزش زبان بدن را بررسی می کنیم.

توضیحات تکمیلی

یکی از مهارت های مهم در زندگی بشر، ایجاد ارتباط با افراد مختلف است. انسان های نخستین و همچنین نوزادان در شروع زندگی خود از زبان بدن (حالات چهره، حرکات دست، سر و غیره) جهت ارتباط با افراد پیرامون خود استفاده می کنند. دانشمندان معتقدند. که در یک ارتباط چهره به چهره ۶۵ درصد ارتباط از طریق ارتباط غیرکلامی و ۳۵ درصد از طریق ارتباط کلامی صورت می گیرد. حالات بدن، مهم ترین بخش در انتقال هیجانات است.

افراد معمولا در ۹۰ ثانیه اول ملاقات با یک فرد، شخصیت او را مورد ارزیابی و قضاوت قرار می دهند. به عنوان مثال در هنگام شرکت در مهمانی ها و ملاقات با افراد جدید حتما متوجه این موضوع شده اید. که در همان لحظات ابتدایی، بعضی افراد جذاب و بعضی دیگر غیرجذاب به نظر می رسند.

معمولا زن ها به راحتی متوجه دروغ مردها می شوند. زن ها به دلیل ریزبینی خود، حرکات متضاد بدن مردها را شناسایی کرده. و متوجه دروغ آن ها می شوند. این ویژگی به عنوان حس شهود در زن ها شناخته می شود. که به آن ها اجازه می دهد. به راحتی احساسات پنهان افراد مختلف را کشف کنند.

حس شهود

حس شهود را می توان با آموزش و تمرین تقویت کرد. این آموزش به مخاطبان یاد می دهد تا به راحتی احساسات پنهان افراد را شناسایی کرده، حرکات بدن خود را کنترل نموده، جذاب به نظر برسند و با افراد به سادگی ارتباط برقرار نمایند. این آموزش تصویری حس شهود را در مخاطبان، بیدار و تقویت می کند.

این فرادرس، یک آموزش فشرده زبان بدن است که در کمتر از یک ساعت اطلاعات پرکاربرد زبان بدن و اطلاعات مربوط به ریز احساسات را به شما آموزش می دهد. شما با استفاده از این اطلاعات می توانید به ذهن طرف مقابل نفوذ کرده، از راست یا دروغ بودن حرف های او آگاه شوید، بفهمید که او چه احساسی دارد و با استفاده از این اطلاعات به راحتی با وی ارتباط برقرار کنید.

همچنین شما می توانید با استفاده از اطلاعات این آموزش و به کارگیری آن ها، بر طبق تئوری تغییر، در سریع ترین زمان ممکن اعتماد به نفس خود را افزایش داده و به فردی کاریزماتیک و محبوب تبدیل شوید.

برای مشاهده انواع مشاوره ها کیلیک کنید.