بعد از بیست سال کلی حرف برای گفتن دارم

دوستان عزیزم بنده در زمینه های زیادی می تونم کمکتون کنم.

من با توجه به جدول SOWT میتونم نقاط قوت، ضعف، فرصت و تهدید شما رو بررسی کنم و بهتون استراتژی های لازم رو بدم . در همه زمینه ها هم می تونم کمکتون کنم.

اجازه ندید کار از کار بگذره.
یادتون باشه روغن ریخته شده رو نذر امامزاده نکنید

اول بفروشید

یعنی قبل از اینکه بدون فکر و از روی هیجان دست به کار های عجولانه بزنی حتما قبلش فکر کن ببین چی میخوای و قراره به کی و کجا و چه قیمتی بفروشی. تازه بعد از فروش چی، فکر مالیات و چیز های دیگه رو کردی؟

بعد تولید ویا شروع به ارائه خدمات کن

بعد از این که جدول استراتژی رو کشیدی و فهمیدی چه ابزارها و نیازهایی داری. حالا باید دست به کار بشی و یه محیط آزمایشی درست کنی که اگه ضضر کردی خسارت زیادی نبینی. عزیزجان اقتصاد خیلی بی رحمه ربطی هم به داخل و خارج کشور نداره.

 

سرمایه مناسب


سرمایه این نیست که حتما باید چند میلیارد پول داشته باشی کاهی اوقات با یک میلیون هم میشه شروع کرد


در زمان مناسب


زمان مهم ترین فاکتوره. باید موقعیت رو بسنجی و بدونی که کی و کجا باید سرمایه گذاری کنی


و انتخاب جهت درست


وقتی بهت میگم باید جدول استراتژی رو بدونی برای اینجاست که یاد بگیری باکمترین سرمایه بیشترین بهره رو ببری


یه زندگی رویایی بساز


آره عزیز. نابرده رنج، گنج میسر نمیشه. درسته دعا موثره ولی تمام کیهان بر روی نظام مهندسی سواره و یه قائده و قانون داره که با برنامه ریزی، تلاش و کوشش میتونی زندگی واقعی داشته باشی.

 

همین الان
با یه تماس


یه زنگ بزن و مشکلاتو بگو تا خیلی سریع مشکلاتتو حل بکنم. همین حالا هم دیر شده.


0000 000 912 98+

درباره من

در قسمت درباره من میخواهیم با یکی از نوابغ به نام آقای سجاد غفوری بیشتر آشنا شویم.

سجاد غفوری

با سجاد غفوری بیشتر آشنا شوید.

می توانیم به راحتی ایشان را یکی از نوابغ علوم کامپیوتری معرفی کنیم. توانسته در 13 سالگی تمام نیاز های کامپیوتری خود را در تمام علوم کامپیوتری رفع کند و نیاز به هیچ متخصصی نداشته است. به عنوان یکی از جوان ترین معلم ها در 15 سالگی تدریس را شروع کرده است.

به عنوان مدرس در مدارس ، فرهنگسراها ، مجتمع های آموزشی و دانشگاه ها مشغول اه فعالیت شدده است. ابداع کننده یک روش آموزشی بوده است. با روش جدید ایشان می توانید در 12 ساعت با انواع استاندارد های سازمان فنی حرفه ای آشنا شوید. می توانید با آموزش های سجاد غفوری در کمتر از 24 ساعت به یک فردی با اطلاعات کامل فنی کامپیوتر تبدیل شوید.

با دنبال کرد مقالات و وب سایت سجاد غفوری پیشنهاد های زیادی در مورد راه اندازی کسب و کار خودتان دریافت کنید.

برای آشنایی بیشتر به شما توصیه می کنیم که از صفخات جزوات آموزشی آقای غفوری دیدن کنید. با دنبال کردن sewd می توانید اطلاعات کاملی در زمینه انواع قرارداد ها داشته باشید. آقای غفوری با راه اندازی وب سایت sewd.ir تجربیات چندین ساله خود را به راحتی در اختیار علاقه مندان قرارداده اند.